13°C

Кам’янське

Зливи

Вологість: 65%

Вітер: 24 km/h

USD 28.13   EUR 33.88
Новини 24

Кам’янська ДЮСШ №1 відзначила 70-річчя

26 лютого дитячо-юнацька спортивна школа №1 відзначила свій 70-річний ювілей. Урочистий захід з цієї нагоди відбувся на Новій сцені театру ім. Лесі Українки. Привітати тренерів, спортсменів, ветеранів праці приїхав міський голова Андрій Білоусов.

«За ці роки школа підготувала і випустила величезну кількість талановитих спортсменів – призерів Чемпіонатів Світу, Європи, України та області з різних видів спорту. Це одна з базових спортивних шкіл нашого міста. Я вдячний тренерському колективу, який вкладає свою душу і серце у виховання дітей, спортсменам, які старанно працюють на результат. Я вдячний батькам за те, що підтримують своїх дітей, і спонсорам, які допомагають нам розвивати спортивний заклад. Бажаю всім подальших успіхів і яскравих перемог, а школі – відзначити ще дуже багато ювілеїв», – сказав Андрій Білоусов.

З нагоди свята міський голова вручив грамоти виконавчого комітету видатним тренерам і спортсменам, а також подарунки спортивній школі – оргтехніку та інше необхідне технічне оснащення.

На сьогодні в школі навчається 665 вихованців. Відкрито відділення спорту: бокс, греко-римська боротьба, веслування на байдарках і каное, важка атлетика, веслування академічне, гандбол, козацький двобій, стрільба кульова, настільний теніс, тхеквондо ВТФ, спортивні танці. У лютому 2020 року було відкрито відділення з важкої атлетики.

Навчально-тренувальну роботу забезпечують 34 тренери-викладачі, серед яких 11 майстрів спорту України та СРСР, Заслужений майстер спорту, 3 заслужені тренери України та 1 майстер спорту України Міжнародного класу.

Протягом 2020 року спортсмени ДЮСШ №1 брали участь в 6 міжнародних змаганнях, 43 національних, 36 обласних і 8 міських. За результатами цих змагань спортсмени завоювали 295 перших місць, 281 других і 233 третіх.

У минулому році 3 вихованці виконали норматив і отримали звання Майстра спорту України, 22 – кандидати в майстри спорту України.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.