15°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 75%

Вітер: 16 km/h

USD 27.23   EUR 30.73
Новини 24

Кам’янська ДЮСШ №4 проводжала своїх випускників

19 червня в дитячо-юнацькій спортивній школі №4 відбувся урочистий випускний вечір вихованців закладу.

Захід пройшов у методичному кабінеті в присутності тренерів, адміністрації школи, батьків та випускників. На свято завітали почесні гості – міський голова Андрій Білоусов та його заступник Костянтин Саусь. Міський голова привітав випускників та звернувся до юних спортсменів із напутніми словами.

«Уже котрий рік ми за традицією збираємося в стінах спортивної школи, щоб привітати випускників із закінченням навчання та вручити свідоцтва. Цього року у нас 11 випускників. Серед вас є члени збірної команди України та області, переможці та призери міжнародних і національних змагань. Ми дуже високо цінуємо ваші успіхи і знаємо, яка це важка праця. Дякуємо, що берете активну участь в житті міста. Не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайте свої таланти і підкоряйте нові вершини. Бажаю вам успіху в кар’єрі та в житті, будьте здорові та щасливі. Зі святом!» – сказав Андрій Білоусов.

Одинадцятьом випускникам міський голова вручив свідоцтва про закінчення спортивної школи. Дипломовані спортсмени з теплотою згадували про початок своєї спортивної кар’єри та щиро дякували вихователям.

Директор ДЮСШ №4 Олександр Кірпа подякував випускникам за наполегливе навчання та наголосив, що кожен з них гідний перемог на спортивній арені.

«Хлопці й дівчата! Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів у дорослому житті, що багато в чому залежатиме від того, як ви реалізуєте вміння і навички, набуті в спорті. Не забувайте своїх тренерів, шануйте своїх батьків, беріть позитивний приклад із людей, які досягли визнання і поваги в суспільстві. Усе у вас вийде!» – сказав Олександр Кірпа.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.