24°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 44%

Вітер: 9 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

Кам’янська лікарня №7 отримала чергову партію медичного обладнання

Кам’янська міська лікарня №7, визначена як опорна в лікуванні пацієнтів із коронавірусом, отримала чергову партію вартісного медичного обладнання.

Допомогу медзакладу надало керівництво Дніпропетровської області, передавши на баланс лікарні 4 багатофункціональних ліжка, 3 кисневих концентратори, 3 апарати штучної вентиляції легень і 4 шприцевих дозатори для введення лікарських препаратів. 4 сучасних монітори пацієнта передали лікарні меценати – АТ «Укргазвидобування».

Міський голова Кам’янського Андрій Білоусов подякував за надану допомогу губернатору Дніпропетровської області Олександру Бондаренку, директору департаменту охорони здоров’я області Валерію Сердюку, президенту Фонду розвитку Кам’янського Олександру Іванову, а також керівникам великих промислових підприємств – «Метінвест» і «Кривий Ріг цемент».

«Основну частину дорогого устаткування придбано коштом обласного бюджету, і ми вдячні за виділені на дані цілі кошти. Нещодавно облдержадміністрація допомагала нам у придбанні переносного рентген-апарату, а за рахунок місцевого бюджету ми купили переносний УЗД-апарат. Ми продовжуємо укомплектовувати нашу 7-му лікарню всім необхідним для лікування пацієнтів із коронавірусом. На сьогодні в місті на COVID-19 хворіє 5 осіб. Чотири пацієнти проходять лікування в 7-й лікарні та один лікується вдома під наглядом сімейного лікаря», – сказав Андрій Білоусов.

Гендиректор лікарні №7 Володимир Дяченко подякував усім, хто надає допомогу закладу. Він також зазначив, що все отримане обладнання встановлять у реанімаційному та інфекційному відділеннях.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.