-14°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 84%

Вітер: 12 km/h

USD 28.38   EUR 34.43
Новини 24

Кам’янська міська лікарня №5 отримала нове обладнання

Днями Комунальне неприбуткове підприємство Кам’янської міської ради «Міська лікарня №5» отримало нове обладнання, придбане за рахунок коштів Міністерства з реінтеграції тимчасово окупованих територій України (Грант Всесвітнього банку по утворенню центру медичної реабілітації учасників бойових дій, зокрема, учасників АТО/ООС). Про це повідомив Генеральний директор міської лікарні №5 Віталій Савін.

Так, лікарня отримала обладнання, яке покращить якість медичного обслуговування кам’янчан, а саме:

- апарат «TESLASTYM» 2,5 Тесла для високопольної FMS-терапії;
- апарат для високотонової терапії HiToP;
- апарат для ультразвукової терапії ZimmerSoleoSonо.

Апарат для високопольної FMS терапії «TESLA STYM» користується широкою популярністю в багатьох областях альтернативної медицини і застосовується для лікування артриту різного типу, болю в м'язах, болю в шийному відділі, захворювання сечостатевої системи, ушкодження периферичної нервової системи; подагри, радикуліту, релакс-терапії, зниження больового синдрому при порушеннях рухливості, в тому числі, в результаті спортивних травм, при атрофії і судомах, спондиліті. Процедури комфортні і абсолютно безболісні завдяки відсутності прямого контакту зі шкірою, в той час як вплив поля може якісно  зменшити больові прояви, дозволяє стимулювати глибоко розташовані м'язові структури, які не досягаються іншими методами фізіотерапії.

Апарат для ультразвукової терапії ZimmerSoleoSonо налкжить до останнього покоління ультразвукових апаратів. Спеціальна двохчастотна конструкція випромінювачів дозволяє застосовувати його для вибіркового впливу на тканини, розташовані на різній глибині.

Високотонова терапія ‑ це сплав знань медицини, фізики, математики, хімії. Методи лікування, закладені в апараті для високотонової HiToP-терапії, в сукупності є принципово новим напрямком у розвитку електротерапії. Терапевтичний ефект при високотоновій терапії досягається не простим електричним подразненням м'язів і нервів, а запуском цілого ряду внутрішньоклітинних біохімічних і біофізичних реакцій. Ефективність лікування на цьому апараті в кілька разів вища, ніж при звичайній електротерапії. 70-80% пацієнтів вже після першої-третьої процедури відчувають повне зникнення або значне зменшення болю.

Кам’янська міська рада

4 коментарі

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.