6°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 53%

Вітер: 10 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Кам’янська міська рада розпочинає співпрацю з Конгресом Ради Європи

У Києві підписано Меморандум про взаєморозуміння між Конгресом Ради Європи та Кам’янською міською радою, завдяки чому місто отримає підтримку при реалізації проєкту «Молодь Кам’янського у бюджеті участі: від активності до партнерства». За дорученням міського голови Андрія Білоусова Кам’янське на підписанні документа представляв секретар міської ради Олександр Залевський.

Підписаний Меморандум – результат успішної перемоги Кам’янської міської ради в конкурсі у межах проєкту «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні», проведеного Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи.

У ході підписання сторони висловили готовність покращувати якість місцевої демократії шляхом запровадження принципів етики в процес прийняття рішень, а також підтримки більш інклюзивного, прозорого та орієнтованого на громаду місцевого самоврядування, зокрема, в рамках Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки.

Під час впровадження проєкту «Молодь Кам’янського у бюджеті участі: від активності до партнерства» Рада Європи надаватиме експертну допомогу місту відповідно до визначених цілей та можливість поширення успішних практик і обміну досвідом у межах України та Європи.  Така схема співпраці не передбачає будь-якого фінансування чи грошових внесків для впровадження місцевої ініціативи. У свою чергу, Кам’янська міська рада зобов’язується впроваджувати зазначений проєкт, забезпечуючи ефективну співпрацю між консультантами та посадовцями.

Невдовзі сторони погодять детальний план заходів, який буде введено в дію до жовтня 2020 року.

Проєкт «Молодь Кам’янського у бюджеті участі: від активності до партнерства» буде реалізовано як складову процесу бюджету участі. Він має на меті збільшення активності та залучення молоді до прийняття рішень місцевого значення, її інтеграцію до процесу формування місцевої політики шляхом застосування учасницьких інструментів; формування дієвого механізму співпраці міської ради та молодіжних осередків; спільну розбудову громадського простору за першочерговими запитами сучасної молоді, її соціальну адаптацію за допомогою міських процесів.

«Молодь є тим базисом та опорою, яка згодом представлятиме інтереси міста та країни. Важливо, щоб зараз ми змогли активно залучити молодих людей до громадського життя, переконати, що від їхньої сьогоднішньої життєвої позиції залежить подальше майбутнє», – зазначив секретар міської ради Олександр Залевський.

Цей проєкт стане одним із низки заходів, спрямованих на удосконалення процесу бюджету участі, поруч із якісними змінами Положення про партиципаторне бюджетування, затвердженням кодексу етики, розподілу громадських проєктів за категоріями.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.