8°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 77%

Вітер: 16 km/h

USD 28.53   EUR 33.73
Новини 24

Кам’янська письменниця створила групу підтримки хворих на рак

Поетеса та письменниця з Кам’янського Марія Дружко, яка вже кілька разів пережила онкологічний діагноз, започаткувала сторінку в Facebook «Рак боятись не можна».

За словами Марії Дружко, перша звістка про виявлений у неї рак спричинила відчуття, ніби усе відбувається не в цій реальності, що це лише страшний сон, який ось-ось скінчиться.

Марію прооперували, видалили пухлину і сказали, що їй пощастило. Однак рак повернувся: цього року в неї знов знайшли злоякісну пухлину. Тоді вона вирішила, що досить жахатися поганих снів і дурних думок та варто прожити відпущений час – скільки б він не тривав – без страхів, у радості та гармонії.

«Ця сторінка саме про тих і для тих, хто переміг свій страх перед раком. Звісно ж, ми не можемо власною волею зупинити ракові клітини у своєму тілі. Та перебороти страх перед хворобою нам під силу. Ба більше, ми повинні навчитися не боятися рак заради одужання, заради того, щоб вижити. Це складно пояснити. Та я і не збираюся комусь щось доводити. Я просто порадію, якщо мій власний досвід та інформація, що допомогла мені, стануть у нагоді ще комусь», – пише Марія Дружко.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.