19°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 71%

Вітер: 7 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

Кам’янська служба зайнятості запрошує здобути освіту

Навчальне відділення Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості у місті Кам’янське пропонує безробітним містянам здобути нову освіту та покращити свої професійні здібності.

За час роботи навчального відділення великий попит серед безробітних та роботодавців мають курси підвищення кваліфікації «Комп’ютеризація бухгалтерського обліку» та «Користувач ПК: офісні технології та Інтернет». Цей попит обумовлений високим рівнем знань, які здобувають слухачі, та комфортними умовами навчання.

Навчання на курсах ведуть викладачі, які мають великий практичний досвід та володіють сучасними методами викладання для дорослого контингенту. Для іногородніх слухачів передбачено проживання в гуртожитку в кімнатах на 2 особи, які перебувають в охайному стані, що створює комфортну атмосферу для проживання. У кімнатах є необхідний меблевий набір, санвузли забезпечені гарячою водою.

Фахівці центру зайнятості запрошують кам’янчан на базі навчального відділення підвищити на курсах свою компетентність, набути нових знань і навичок.

Навчальне відділення Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості знаходиться за адресою: вул. Медична, 6 (в одному приміщенні з Кам’янським міським центром зайнятості).

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.