31°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 33%

Вітер: 13 km/h

USD 27.89   EUR 33.04
Новини 24

Кам’янське долучається до соціального проекту «Допомога поруч»

Міністерство соціальної політики України створило соціальний проект «Допомога поруч» для надання адресної допомоги вразливим категоріям населення під час карантину, пов’язаного із поширенням коронавірусу.

Проект об’єднує зусилля благодійних та громадських організацій, бізнесу, волонтерів, небайдужих громадян, органів державної влади та місцевого самоврядування з виявлення потреб людей через «гарячі» телефонні лінії, звернення та надання їм необхідної допомоги. Щодня на онлайн-платформі «Допомога поруч» розміщується інформація про потребу в допомозі та звіт про її надання.

До реалізації соціального проекту долучилась і Дніпропетровська область. У регіоні організовано прийом інформації про потребу незахищених верств населення (одиноких матерів або батьків, які виховують дітей віком до 14 років, осіб з інвалідністю тощо) в продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутовій хімії тощо.

Мешканці Кам’янського теж потребують допомоги у рамках проекту. Незважаючи на зусилля обласної та місцевої влади, надати допомогу всім пільговим категоріям або громадянам, які цього потребують, за рахунок бюджетних коштів, неможливо. До вирішення цього питання в місті спільно з органами місцевої влади вже долучились окремі політичні партії, підприємці. Але на сьогодні деякі містяни ще чекають на допомогу.

Саме тому департамент соціальної політики міської ради закликає підприємців, волонтерів, які можуть допомогти, до співпраці.

Сайт онлайн-платформи: https://dopomoga.msp.gov.ua/#ahcnor-participate

Телефони департаменту соціальної політики Кам’янської міської ради для довідок: 554306, 554307.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.