14°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 50%

Вітер: 18 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

Кам’янське долучається до Всеукраїнського перепису населення

Для сприяння Всеукраїнському перепису населення у 2019 році міський голова Андрій Білоусов видав розпорядження, згідно з яким у Кам’янському перевірятимуть реальну кількість мешканців. Про це повідомили в міській раді.

На виконання розпорядження буде створено комісію з питань сприяння проведенню в місті Всеукраїнського перепису населення.

У трьох адміністраціях районів, а також у Карнаухівській селищній раді мають уточнити межі районів з упорядкуванням назв вулиць та провулків, нумерації кварталів, будинків і квартир, перевірити правильність і повноту обліку населення, яке мешкає в межах районів.

Управління охорони здоров’я міської ради забезпечить перепис осіб, які перебувають на постійному лікуванні у медичних закладах. Управління соціальної політики – осіб, зареєстрованих за адресою Центру комплексного обслуговування бездомних, де їм надається тимчасовий притулок.

Управлінню статистики Кам’янського рекомендовано щокварталу інформувати відділ праці та соціально-трудових відносин міської ради про стан виконання підготовчих робіт до Всеукраїнського перепису.

За останніми даними, оприлюдненими головним управлінням статистики у Дніпропетровській області, кількість населення у місті на 1 квітня нинішнього року становить близько 240 тисяч.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.