3°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 59%

Вітер: 25 km/h

USD 28.53   EUR 31.58
Новини 24

Кам’янське долучилось до Тижня протидії булінгу

16 вересня в Україні стартував Тиждень протидії булінгу в школі. Це другий щорічний комплексний захід, спрямований на одночасну  роботу учнів, батьків, вчителів, бібліотекарів, правозахисників у даному напрямі.

Днями в юнацькому відділі центральної міської бібліотеки свій четвертий сезон розпочала «Школа виживання». Цього разу слухачами стали учні 7 і 9 класів школи №31.

Модератори – журналіст Валентин Фіголь та волонтер Володимир Бойко – відверто обговорили з учнями причини виникнення такого явища, прояви цькування школярів.

Валентин Фіголь розповів учням про відповідальність за цькування. Він нагадав, що 19 січня цього року в Україні набув чинності закон, згідно з яким булінг і цькування в школі караються штрафами та громадськими роботами (850-1700 грн або громадські роботи на 20-40 годин; якщо булінг здійснений групою осіб або ж повторно протягом року, то штраф 1700-3400 грн або громадські роботи на строк 40-60 годин). У лютому цього року суд виніс перше в історії України рішення в справі про булінг у школі.

Журналіст приділив багато уваги тому, як протидіяти, коли вас «дістали».  Він порадив не піддаватися на провокації, не грати за правилами, які вам нав’язують, а головне – все ж не замикатися в собі й порадитися з дорослими.

Завідувачка юнацького відділу Валентина Суха презентувала сайт bullyingstop.org.ua, на якому для освітян, батьків та учнів зібрано інформацію про булінг та кібербулінг.

Джерело: «Бібліопазли»

Останнє редагування П'ятниця, 20 вересня 2019 15:00

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.