16°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 72%

Вітер: 4 km/h

USD 27.23   EUR 30.83
Новини 24

Кам’янське долучилося до співпраці з Центром підтримки вразливих верств населення

Із перших днів карантину з ініціативи та за підтримки Дніпропетровської обласної ради в регіоні діє Координаційний центр допомоги літнім та самотнім людям, багатодітним родинам і родинам воїнів, загиблих в АТО, дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім’ям.

Центр працює на базі Молодіжного центру «Освіторіум» (м.Дніпро). До його роботи долучилися численні волонтери з громадських організацій, закладів освіти, спортсмени, фермери, військові. Саме ці люди забезпечують формування продовольчих наборів та зв’язок із громадянами різних соціальних категорій, що перебувають на карантині та як ніколи потребують допомоги і підтримки.

Місто Кам’янське теж долучилося до співпраці з Центром для підтримки вразливих верств населення. Спільно з департаментом соціальної політики Кам’янської міської ради волонтери Центру надали цільову допомогу великим багатодітним сім’ям.

Сьогодні, 28 квітня, продуктові (овочеві) набори отримали саме ті, хто їх потребує, – сім’ї міста, в яких виховується 7 та більше дітей.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.