32°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 37%

Вітер: 8 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

Кам’янське готове до пляжного сезону

Прибережні зони відпочинку Кам’янського готові до нового сезону. 1 червня набережні лівого та правого берега проінспектував очільник міста Андрій Білоусов. Наразі тут усе готово до прийому відпочивальників. Цього року правобережну зону відпочинку навіть подовжили – привели до ладу ділянку за пішохідним містком.

Те, що декілька років тому тут були суцільні хащі та стихійні звалища сміття, вже важко пригадати. Сьогодні це сучасна набережна з асфальтованими доріжками, освітленням, спортивними тренажерами та майданчиками. Усюди панує зразковий порядок.

Так само – у прибережній зоні відпочинку правого берега. Тут уже відкрився пункт надання першої медичної допомоги, чергують рятувальники, оновлено елементи пляжного устаткування, встановлено лавки та урни, відремонтовано дороги, завезено додатковий пісок. 

Крім того, почали приводити до ладу другу частину набережної – за пішохідним мостом, який уже заасфальтували. Тут викосили траву, прибрали сухостійні дерева та відновили освітлення.

«Цього року ми почали розробку проектно-кошторисної документації з повної реконструкції правобережної зони відпочинку. Хочемо облаштувати пляж із сучасним обладнанням, душовими, туалетами та повністю привести до ладу набережну. Відремонтуємо міст, зробимо велодоріжки, гарне освітлення, спортивні майданчики», – зазначив Андрій Білоусов.

І хоча, зважаючи на погоду, пляжний сезон розпочався поки що тільки за календарем, проводити час біля водойми в комфортних та облаштованих умовах можна вже зараз.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.