11°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 24%

Вітер: 16 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Кам’янське готове до проведення виборів

У приміщенні Кам’янської міської ради під головуванням заступника міського голови Тетяни Завгородньої пройшло засідання робочої групи з питань організації підготовки позачергових виборів народних депутатів України.

На засіданні були присутні голови адміністрацій трьох районів міста, Карнаухівський селищний голова, директори департаментів, начальники управлінь та відділів міської ради, керівники підприємств «Укртелеком» та «ДТЕК Дніпровські електромережі», представники поліції та державної служби з надзвичайних ситуацій, а також голова та секретар окружної виборчої комісії Кам’янського.

Голови районних адміністрацій повідомили: виборчі дільниці у кожному з районів повністю готові. В облаштуванні та забезпеченні їх матеріально-технічної бази допомогло 21 підприємство міста різних форм власності. Заступник міського голови Тетяна Завгородня висловила подяку підприємствам за підтримку у підготовці до виборчого процесу.

Згідно з розпорядженням міського голови у день голосування буде забезпечено безперебійне енерго- та водопостачання, функціонування підприємств житлово-комунальної галузі та інших життєво важливих об’єктів. Управління транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради забезпечуватиме безперебійний рух громадського транспорту в місті.

Як повідомив голова окружної виборчої комісії Микола Глущенко, 18 липня до Кам’янського привезуть бюлетені, 19 липня їх направлять до виборчих дільниць.

Кам’янський міський відділ поліції буде забезпечувати цілодобову охорону бюлетенів. У день позачергових виборів на дільницях чергуватимуть майже 450 поліцейських. Враховуючи те, що на вихідних у місті проходитимуть різноманітні масові заходи, охорону порядку посилять військовими Національної гвардії.

Кам’янське управління Держслужби з надзвичайних ситуацій нещодавно провело огляд виборчих дільниць на предмет пожежної безпеки, на день виборів за кожною з них закріплена чергова бригада рятувальників. Управління охорони здоров’я організує посилене чергування бригад «швидкої».

У черговому режимі 21 липня працюватимуть і бригади Дніпровських електричних мереж.

На сьогодні у Кам’янському зареєстровано більше 182 тисяч виборців. Створено 97 виборчих дільниць, у тому числі 8 спеціальних. Територія міста поділяється на 2 виборчих округи – №30 та №40.

Джерело: Кам’янська міська рада

Останнє редагування Четвер, 18 липня 2019 14:46

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.