18°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 34%

Вітер: 9 km/h

USD 27.89   EUR 33.59
Новини 24

Кам’янське готується до Дня довкілля

З метою підготовки до загальноміської толоки Кам’янський міський голова Андрій Білоусов видав розпорядження про проведення в місті 20 квітня Всеукраїнської екологічної акції «День довкілля».

2 квітня майбутню екологічну акцію обговорили на нараді, яку очолив перший заступник міського голови Олександр Чернишов.

Зокрема, до участі в толоці планується запросити колективи підприємств, установ, організацій міста різних форм власності, депутатів, членів виконкому та посадовців міської ради, громадські організації та мешканців міста. Заплановано провести роботи з озеленення і благоустрою по всій території міста та селища Карнаухівка.

Напередодні толоки фахівці управління екології та природних ресурсів міськради запропонували кам’янчанам подати заявку до адміністрації свого району та отримати посадковий матеріал, вказавши бажану породу та потрібну кількість рослин.

Усі охочі, які встигли зробити це до 1 квітня, а їх було чимало, гарантовано отримають посадковий матеріал. Переважно це будуть кущі бузку та спіреї, горобина, береза, липа і клен.

Управління екології та природних ресурсів закликає усіх небайдужих підготуватись та взяти участь у загальноміській толоці, яка відбудеться 20 квітня. Зробимо разом наше місто чистим!

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.