25°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 56%

Вітер: 9 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

Кам’янське готується до позачергових виборів

Кам’янський міський голова Андрій Білоусов видав розпорядження про забезпечення життєдіяльності міста в день проведення позачергових виборів народних депутатів України. Про це повідомили в міській раді.

Згідно з розпорядженням, 21 липня органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації та заклади усіх форм власності повинні забезпечити безперебійне енерго- та водопостачання промислового комплексу, житлового фонду, функціонування підприємств ЖКГ, транспорту, харчової промисловості, торгівлі, закладів охорони здоров’я, охорони правопорядку та інших життєво важливих об’єктів.

У день позачергових виборів управління транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради має забезпечити безперебійне функціонування міського пасажирського транспорту.

Міському управлінню ДСНС та начальнику Кам’янського відділу поліції рекомендовано цього дня організувати на виборчих дільницях чергування відповідальних працівників, а також забезпечити охорону порядку та пожежну безпеку в місті. Управлінням охорони здоров’я буде організовано посилене чергування бригад швидкої медичної допомоги.

Безпосередньо у день виборів відповідальні посадові особи сприятимуть виборчому процесу в місті.

Координацію дій із забезпечення життєдіяльності міста в день позачергових виборів народних депутатів покладено на міську робочу групу з питань організації підготовки позачергових виборів. Дане розпорядження перебуває на контролі міського голови.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.