14°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 73%

Вітер: 7 km/h

USD 27.38   EUR 31.19
Новини 24

Кам’янське готується до святкування ювілею

У Кам’янському готуються відзначити 270-ту річницю міста. Уже зараз ведеться організаційна підготовка до святкових заходів. 23 червня очільник міста Андрія Білоусов провів робочу нараду за участю своїх заступників, секретаря міськради, керівників департаментів та закладів культури.

Орієнтовно святкування ювілею Кам’янського заплановано на середину вересня. За дорученням міського голови нині розробляється два сценарії – в умовах карантину та у разі зняття обмежень на момент святкування.

Традиційно у День міста планується відкриття низки інфраструктурних об’єктів. До переліку заходів входить презентація логотипу та гімну Кам’янського, фільму про вагомі здобутки в житті міста, цікаві історичні екскурси, квест, конкурс відеороликів, ярмарок творчих виробів, тематичних локацій про історію і сучасність Кам’янського, яскраві фотозони, виставки, фестиваль «Смаколик», а також концерти та феєрверки – це лише частина того, що проводитимуть у місті у разі закінчення карантину.

Якщо ж адаптивний карантин буде продовжено, зазначив міський голова, у програмі залишать окремі заходи, які не виходять за межі вимог безпеки в умовах пандемії.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.