28°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 28%

Вітер: 8 km/h

USD 27.98   EUR 32.83
Новини 24

Кам’янське об’їхали з перевіркою

У Кам’янському перевіряли порядок та загальний благоустрій. 2 липня міський голова Андрій Білоусов здійснив черговий робочий об’їзд. Участь у заході взяли також керівники комунальних служб, директори управлінь та департаментів міської ради.

Кожен мікрорайон лівобережжя, житлові масиви  Черемушок, «БАМу», Соцміста й центру – три години мікроавтобус колесив Кам’янським. Наразі роботи ведуться по всьому місту. Помітний і результат – чисті узбіччя, охайні двори, парки та сквери. Порядок у місті очільник тримає на особистому контролі.

«Сам я практично щодня проводжу об’їзди та обходи нашого міста і раз на два-три тижні здійснюю об’їзд із підлеглими, щоб вказати наявні недоліки. Загалом територія міста утримується в задовільному стані. Ми своєчасно проводимо покоси, прибираємо сміття. Але є питання по окремих ділянках, і я висловив зауваження, що необхідно усунути найближчим часом. Наше завдання – стежити, щоб місто було чистим і прибраним, щоб усім нам було приємно в ньому жити», – сказав міський голова.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.