8°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 90%

Вітер: 11 km/h

USD 28.69   EUR 33.59
Новини 24

Кам’янське переходить на сучасні євроконтейнери та сміттєвози

У Кам’янському за результатами проведеного конкурсу визначено нову компанію з вивезення твердих побутових відходів, яка забезпечить чистоту, порядок і своєчасний вивіз сміття, а також замінить старі металеві баки сучасними пластиковими євроконтейнерами. Про це повідомили в міській раді.

Нові контейнери вже з’явилися на першому мікрорайоні Лівого берега.

За словами міського голови Андрія Білоусова, до кінця жовтня в місті замінять всі старі сміттєві баки пластиковими, які будуть обслуговуватися сучасними сміттєвозами.

«На День міста ми презентували на майдані Петра Калнишевського сучасну багатофункціональну техніку, яка працює у нас в сфері житлово-комунального господарства, в тому числі й сучасні сміттєвози, які тепер будуть працювати в місті. Також найближчим часом буде побудована сортувальна лінія, щоб запустити в роботу вже існуючий на території міського звалища сміттєвий полігон, і буде реалізований проект запуску високотехнологічного комплексу з переробки твердих побутових відходів. Таким чином, ми повністю вирішимо питання збору, вивезення, сортування, переробки та утилізації сміття в місті», – сказав Андрій Білоусов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.