13°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 65%

Вітер: 11 km/h

USD 28.48   EUR 33.73
Новини 24

Кам’янське підготувалося до опалювального сезону

У Кам’янському в повному обсязі виконані заходи з підготовки до осінньо-зимового періоду 2020-2021 років.

30 вересня міський голова Андрій Білоусов провів робочу нараду з питань підготовки до зимового періоду. Керівники комунальних служб, підприємств та департаментів відзвітували про виконані роботи.

За словами директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради Олега Максименка, підготовка об’єктів ЖКГ та соціальної сфери міста становить 100%.

Теплопостачальними підприємствами виконано підготовку теплових мереж, комунальних і відомчих котелень, замінено 1,254 км магістральних і квартальних мереж теплопостачання, підготовлено 46 центральних теплопунктів.

Дніпровська ТЕЦ, Лівобережна і квартальні котельні готові включитися в роботу, як тільки температура навколишнього повітря відповідатиме початку опалювального сезону. Попередньо, він розпочнеться 19 жовтня.

На сьогодні підписані 1616 паспортів готовності житлових будинків (100%), затверджені в департаменті ЖКГ Дніпропетровської облдержадміністрації.

Усі необхідні підготовчі та профілактичні заходи виконані також підприємствами КП «Міськводоканал» ДОР та КП «Транспорт», а також установами соціально-культурної сфери.

Підготовлено 49 одиниць спеціалізованої прибиральної техніки і 15 тисяч тонн піщано-сольової суміші для посипання доріг. Комунальні служби в повному обсязі забезпечені паливом та пально-мастильними матеріалами.

Андрій Білоусов зазначив, що цього року Соцмісто і «БАМ» вперше буде опалюватися електрикою. ДТЕК «Дніпровські електромережі» за сприяння міської влади провели в цих районах величезний комплекс робіт з модернізації електричних мереж, міські служби посилили внутрішньобудинкові мережі.

За словами начальника Кам’янського району електромереж «ДТЕК Дніпровські електромережі» Миколи Шумейка, зовнішні мережі посилені у всіх 198 будинках, які переходять на електроопалення. «Ми впевнені в тому, що в цих районах опалювальний період почнеться вчасно і пройде без зривів», – сказав Микола Шумейко.

Щоб не на словах, а на ділі переконатися в готовності мереж, у ніч із 2 на 3 жовтня планується провести випробування мереж, які були модернізовані.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.