12°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 93%

Вітер: 11 km/h

USD 27.14   EUR 29.93
Новини 24

Кам’янське підприємство передало рятувальникам області речовину для дезінфекції вулиць

«Дніпроазот» передав рятувальникам області гідрохлорит натрію. Його використовують для дезінфекції вулиць, аби уникнути розповсюдження коронавірусу. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

«З обласного бюджету на боротьбу з коронавірусом направляємо 107 млн грн. Проте підрахували: в разі розповсюдження хвороби регіону може знадобитися ще понад 600 млн грн. Закрити цю потребу допомагають великі підприємства Дніпропетровщини. Так, відгукнулися компанії Інтерпайп, Eastone, АрселорМіттал, Unilever. Дякуємо кожному, хто долучається до таких починань».

Зокрема, «Дніпроазот» вже передав рятувальникам області понад 5 тонн гідрохлориту натрію. Такі поставки підприємство робитиме і далі.

Ця речовина входить до дезінфікуючого розчину, яким обробляють місця масового перебування людей, зупинки та тротуари жвавих вулиць. Для цього використовують пожежні машини. Санітарну обробку проводять вночі.

Аби допомогти у боротьбі з хворобою, підприємці області можуть звертатися до обласного штабу протидії коронавірусу за номером 050 858 12 95.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.