Parse error in downloaded data
USD 27.18   EUR 32.93
Новини 24

Кам’янське посіло 6 місце у рейтингу прозорості 100 найбільших міст України

31 березня сталася найочікуваніша подія, яка відображає реальний та політично неупереджений стан прозорості в діяльності Кам’янської міської ради. Саме в цей день Міжнародна антикорупційна організація «Transparency International Ukraine» презентувала рейтинг прозорості 100 найбільших міст України 2020 року, за результатами якого Кам’янське посіло 6 місце. Здобуттю цього вагомого результату передувала трирічна робота виконавчих органів міської ради під особистим керівництвом міського голови Андрія Білоусова. Саме так нам вдалося здобути суттєвий приріст у порівнянні з початковими результатами.

Нагадаємо, що рейтинг прозорості 100 найбільших міст України складається на результатах оцінювання 14 сфер, серед яких: доступ та участь, соціальна політика, бюджетний процес, кадрові питання, комунальні підприємства, професійна етика та конфлікт інтересів, освіта, інвестиції, економічний розвиток тощо.

Кам’янський міський голова Андрій Білоусов вітає ті міста, які потрапили до першої п’ятірки найпрозоріших міст країни. Це наші колеги з Маріуполя, Львова, Дрогобича, Вінниці та Тернополя. Завдяки їхньому позитивному практичному досвіду ми розуміємо, що нам є кого наслідувати та в кого переймати досвід.

«Вважаю, що 6 місце, здобуте Кам’янським, серед 100 найбільших міст України, об’єктивно відображає прозорий підхід до організації роботи та є індикатором відкритості діяльності міської ради. І ми послідовно продовжуємо роботу в цьому напрямку», – зазначив Андрій Білоусов.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.