Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

Кам’янське приєднається до Всеукраїнського тижня права

Згідно з розпорядженням Кам’янського міського голови Андрія Білоусова з 9 по 13 грудня у межах Всеукраїнського тижня права у місті проходитимуть різноманітні інформаційно-просвітницькі заходи. Про це повідомили в міській раді.

Для наймолодших громадян у навчальних закладах Кам’янського з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини проведуть Всеукраїнський урок на тему: «Права людини», на якому школярі дізнаються про міжнародно-правові стандарти у сфері захисту прав людини, поняття і сутність цих прав та основні механізми їх захисту. Для дітей різних вікових категорій проведуть виховні уроки з метою запобігання дискримінації та насильству в школі.

Протягом тижня у закладах освіти та культури пройдуть тематичні науково-практичні семінари, бесіди, зустрічі за круглим столом, екскурсії, майстер-класи, правові конкурси та ігри. Будуть організовані мистецькі та фотовиставки, засідання книжкових клубів, медіатек, презентацій видань про права людини та іншої літератури правового змісту.

З метою підвищення правової обізнаності кам’янчан у трудових колективах підприємств, установ та організацій міста організують навчання, лекції та бесіди з питань реалізації та захисту прав людини.

Всеукраїнський тиждень права проходить в Україні вже 11 років поспіль з метою формування правових культури та свідомості громадян, а також підвищення рівня знань щодо прав та обов’язків українців, гарантованих Конституцією.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.