9°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 43%

Вітер: 9 km/h

USD 27.58   EUR 29.98
Новини 24

Кам’янське приєднається до всеукраїнської акції проти насильства

З 25 листопада по 10 грудня в Кам’янському у межах Всеукраїнської програми «16 днів проти насильства» пройде низка інформаційних заходів, спрямованих на запобігання і подолання насильства в сім’ях. Про це повідомили в міській раді.

Перший день акції 25 листопада – це Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, а останній – 10 грудня, Міжнародний день прав людини.

Заплановані на цей період заходи передбачають проведення інформаційно-просвітницької акції серед учнівської та студентської молоді у всіх навчальних закладах міста.

Також протягом двох тижнів серед сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають під соціальним супроводом, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, сімей опікунів та піклувальників, а також батьків дітей, які перебувають на обліку служб у справах дітей, буде проведено профілактичну роботу щодо запобігання негативним явищам, домашньому насильству та жорстокому поводженню з дітьми.

Заплановано спільний рейд із відвідування асоціальних сімей та профілактичної роботи з батьками.

Для жінок, які постраждали від насильницьких дій, фахівці проведуть тренінги «Розірви коло насильства» та «Захисти себе від насильства».

За участю працівників мобільної бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим внаслідок домашнього насильства, спільно з представниками управління соціальної політики, міського центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді, місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та центрів пробації 29 листопада заплановано вуличну акцію «Стоп, насильство!».

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.