15°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 78%

Вітер: 14 km/h

USD 27.23   EUR 30.73
Новини 24

Кам’янське продовжує співпрацю з Конгресом Ради Європи

Торік у грудні в Києві було підписано Меморандум про співпрацю Кам’янської міської ради з Конгресом Ради Європи на впровадження місцевої ініціативи «Молодь Камянського в бюджеті участі: від активності до партнерства». Загалом після проходження відповідного конкурсного відбору Конгрес підтримав 13 муніципалітетів України з їх місцевими ініціативами.

Днями Конгрес Ради Європи провів низку навчальних вебінарів, основними темами яких були: демократична культура громадської участі та залучення громадян; публічна етика як спільне зусилля; просування гендерного підходу на місцевому рівні; покращення онлайн-комунікації з громадянами під час карантину; реалізація змін, заснованих на цінностях.

Останнім заходом стала підсумкова відеоконференція, головними спікерами якої виступили заступник директора фундації польсько-української співпраці ПАУСІ (Україна) Костянтин Плоский, міжнародний експерт Ради Європи, фахівець із питань взаємодії громадян з місцевими органами влади (Британія та Чехія) Джеф Ловітт, представниця Департаменту співробітництва та зовнішніх зв’язків секретаріату Ради Європи (Страсбург, Франція) Маріте Морас. На семінарі було представлено методологію оцінювання місцевих ініціатив, за умови застосування якої здійснюється оцінка успішності та стабільності результату втілення місцевих проєктів.

Учасниками вебінару були представники 13-ти згаданих українських муніципалітетів, при цьому Кам’янське дістало ексклюзивну нагоду представити власний досвід щодо розробки базового сценарію та цілей своєї місцевої ініціативи. Таке напрацювання Кам’янського стало прикладом для населених пунктів, задіяних у проєкті «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні». Загалом виконана містом робота була оцінена міжнародними та національними експертами Конгресу Ради Європи як успішна.

Окрім того, міська рада планує інші заходи в межах реалізації місцевої ініціативи «Молодь Кам’янського в бюджеті участі: від активності до партнерства», деталі яких повідомлятимуться. Співпраця Кам’янського та Конгресу Ради Європи триватиме й надалі, зазначають у міськраді.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.