21°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 73%

Вітер: 11 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

Кам’янське проти коронавірусу: яких заходів вживає місто?

Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила про пандемію коронавірусу, що означає охоплення ним багатьох країн світу. Наразі кожне місто України готується до ймовірних випадків зараження. Не виняток і Кам’янське. Сьогодні в міській раді відбулося позачергове засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Засідання пройшло під головуванням першого заступника міського голови Олександра Чернишова. На початку було розглянуто основні положення, викладені у відповідній постанові Кабміну, та рекомендації міністерств освіти, охорони здоров’я тощо.

Начальник управління охорони здоров’я міської ради Наталія Ктітарова навела деякі статистичні дані щодо хвороби. Станом на вчора загалом було зафіксовано 115 тисяч випадків захворювання, 4 тисячі з них закінчилися летально. 64 тисячі захворілих уже одужали. На території Європи зареєстровано 15 тисяч випадків коронавірусу, по Україні – один лабораторно підтверджений випадок у Чернівецькій області.

Профілактика краща, ніж лікування. А зважаючи, що від коронавірусу ліків поки не існує, значно простіше вберегтися превентивними заходами. Зокрема, на Дніпропетровщині визначено дві лікарні – у Дніпрі та Кривому Розі, куди госпіталізуватимуть людей із підозрою на захворювання. Для Кам’янського це буде 21-ша інфекційна лікарня обласного центру.

Наразі сформовано нормативну базу для більш чіткої взаємодії медиків та потенційних хворих, у медзакладах міста пройшли тренінги для співробітників. 222 тисячі гривень виділено на придбання засобів індивідуального захисту. Вказівки щодо превентивних заходів та дезінфекції надали управлінням освіти, охорони здоров’я та транспорту, де будуть розміщені відповідні пам’ятки. Крім цього, передбачено постійне інформування містян у ЗМІ. На період карантину обмежать проведення спортивних та розважальних масових заходів, зокрема у закритих приміщеннях.

Останнє редагування Четвер, 12 березня 2020 16:18

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.