6°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 88%

Вітер: 7 km/h

USD 28.53   EUR 33.48
Новини 24

Кам’янське увійшло до п’ятірки лідерів рейтингу прозорості влади

Міжнародна антикорупційна організація «Transparency International Ukraine» офіційно оголосила результати проміжного оцінювання в рамках рейтингу прозорості 100 найбільших міст України (за результатами півріччя 2020 року).

Кам’янське зайняло 5 місце в рейтингу. Поруч з нами – Львів, Дніпро, Покров і Тернопіль. Це істотне і заслужене досягнення Кам’янського і команди чиновників під керівництвом міського голови Андрія Білоусова.

Отриманню такого високого результату передувала копітка і системна робота всіх виконавчих органів міської ради, яка дозволила місту за 3 роки успішно подолати шлях від 67-го місця до першої п’ятірки. І тепер Кам’янському присвоєно статус «Прозоре місто», що відповідає найвищому розділу рейтингу прозорості.

Нагадаємо, що за результатами рейтингу за 2019 рік місто зайняло 8-ме місце з результатом у 71,7 бала. Але оскільки робота міською радою ведеться постійно, це дозволило за півроку отримати приріст у 8,4 бала, що за офіційними результатами проміжного оцінювання забезпечило Кам’янському місце в ТОП-5 прозорих міст із загальним результатом 80,1 балів (зі 100 можливих).

Так, наприклад, місто Нововолинськ за приростом балів за останнє півріччя виявилося лідером (приріст склав 29,4 бала), але це дозволило йому увійти тільки до першої тридцятки.

Нагадаємо, що рейтинг прозорості 100 найбільших міст України є індикатором відкритості діяльності міських рад за 14 сферами, серед яких: доступ та участь, соціальна політика, бюджетний процес, кадрові питання, комунальні підприємства, професійна етика і конфлікт інтересів, освіта, інвестиції, економічний розвиток і таке інше. Завдяки чіткому завданню, яке поставив міський голова, і відповідальній роботі працівників була покращена робота офіційного сайту як одного з основних джерел отримання інформації громадськістю і введені в поточну діяльність зручні додаткові електронні сервіси. Крім того, наявна на е-ресурсах інформація постійно моніториться і підтримується в актуальному стані для зручності використання територіальною громадою.

Розпочата міською радою робота в напрямі підвищення прозорості триває, адже існуючий резерв балів у рейтингу визначає першочергові завдання. Тому найближчим часом міська рада має намір ввести ще 3 додаткові сервіси для зручності кам’янчан.

Останнє редагування Четвер, 27 серпня 2020 16:37

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.