17°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 73%

Вітер: 7 km/h

USD 26.88   EUR 30.43
Новини 24

Кам’янське відвідала заступник голови Державної служби зайнятості

Днями Дніпропетровську область відвідала заступник голови Державної служби зайнятості Юлія Жовтяк. Як повідомили в міській раді, одними з головних пунктів робочого візиту стали Кам’янський центр зайнятості та навчальне відділення Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти служби зайнятості у Кам’янському.

Як наголосив завідувач відділення Костянтин Гузенко під час презентації закладу, охочих отримати знання тут чекають сучасні навчальні лабораторії та викладачі-професіонали. Кабінети мають мультимедійні комплекси та електронні засобами навчання. На базі відділення здійснюється підготовка за напрямами: «Користувач ПК: Офісні технології та Інтернет», «Сучасні технології організації та ведення торгівлі», «Комп’ютеризація бухгалтерського обліку».

«Навчальне відділення надає освітні послуги мешканцям міста та інших населених пунктів Дніпропетровщини. Пріоритетом у роботі закладу є саме якість навчання. Головне завдання – шляхом перенавчання та підвищення кваліфікації забезпечити роботодавців кваліфікованими кадрами, а мешканців регіону – роботою», – зауважила директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнєцова.

Під час засідання круглого столу Юлія Жовтяк виділила основні пріоритетні напрями в роботі державної служби зайнятості.

«Якісна, сучасна та оперативна підготовка слухачів на базі центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості сприяє успішному їх працевлаштуванню. Задля економічного та соціального розвитку держави необхідно проводити широку профорієнтаційну роботу з молоддю щодо вибору професій, приділяючи увагу індивідуальній формі з використанням профдіагностичного тестування», – наголосила вона.

Останнє редагування Середа, 27 лютого 2019 14:29

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.