28°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 31%

Вітер: 22 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

Кам’янське відвідав представник Уповноваженого з прав людини

До Кам’янського завітав представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в східних областях Сергій Красноперов. Відповідно до завдань Уповноваженого з прав людини Людмили Денісової, щотижня її представники виїжджають у регіони для моніторингових візитів та прийому громадян.

Сергій Красноперов зазначив: якщо раніше громадянину потрібно було зателефонувати чи написати листа до Києва, то зараз офіси Уповноваженого діють у кожному обласному центрі. А завдяки підтримці міського голови Андрія Білоусова такий офіс створено і в Кам’янському – першому з міст не обласного значення.

Представник Уповноваженого провів зустріч із заступником міського голови Світланою Колісніченко, здійснив моніторинговий візит до дитячого інтернату обласного підпорядкування – навчально-реабілітаційного центру «Мрія» – та особистий прийом громадян.

«Ми приймаємо не лише письмові, а й усні звернення і відповідним чином реагуємо. Надсилаємо запити, листи, ставимо вимоги. Згідно з законодавством України, якщо хтось не реагує на нашу вимогу, ми можемо накласти адміністративний штраф. Тобто у нас є важелі впливу, – зазначив Сергій Красноперов. – На жаль, скарги громадян не завжди перебувають у рамках наших повноважень. У таких випадках ми рекомендуємо людині, куди їй звернутися: в органи місцевої влади, прокуратуру, до інших установ чи організацій. Інколи ми допомагаємо ці звернення написати, ведемо роз’яснювальну роботу. Наприклад: якщо у людини невелика пенсія, то це не підпадає під дію закону про Уповноваженого. Якщо ж комусь зовсім не нарахували пенсії – це порушення прав людини, це наша сфера».

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.