15°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 72%

Вітер: 20 km/h

USD 26.83   EUR 30.38
Новини 24

Кам’янське відзначить День Конституції

Розпорядженням міського голови Андрія Білоусова у Кам’янському затверджено заходи щодо організації та відзначення 23-ї річниці Конституції України. Основний Закон України було прийнято 28 червня 1996 року.

З нагоди Дня Конституції у місті відбудуться численні екскурсії, виставки, спортивні змагання та інші заходи. Зокрема, святкового дня у храмах Кам’янського пройдуть традиційні молебні за процвітання України, підвищення благополуччя та добробуту українського народу.

Чимало заходів до Дня Конституції готують у музеї історії міста. Серед них – урок-екскурсія «Україна у знаках і символах», історичний екскурс «Від Конституції Пилипа Орлика до Конституції незалежної України», виставки «Козак Мамай та його пісня», «Мамай. Степ. Захист», засідання кіноклубу.

Центральна міська бібліотека організує виставку-хронологію «Оберіг нашої Державності», правовий батл «До Конституції з повагою, до влади з надією». У самій бібліотеці, а також її філіях пройдуть пізнавальні години, присвячені основному закону держави.

У міських школах проводитимуться тематичні заходи, спрямовані на виховання поваги до Конституції України, формування правової культури, отримання знань про конституційні права, свободи та обов’язки, історію вітчизняного конституційного права. Шкільні бібліотеки облаштують тематичні виставки.

Для відвідувачів літніх таборів з нагоди свята проведуть інформаційні години, пізнавальні екскурсії до музеїв, культурно-мистецькі заходи.

До 23-ї річниці Конституції України відбудуться численні спортивні змагання: чемпіонат міста з веслування на байдарках та каное, змагання з шахів, шашок, доміно серед спортсменів з особливими потребами, кубок з футболу, матчева зустріч з міні-футболу, турнір із тенісу.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.