30°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 29%

Вітер: 19 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

Кам’янське впоралося з наслідками снігопаду

Очищення Кам’янського від наслідків рясного снігопаду, що розпочався вчора, тривало з ночі. У посиленому режимі на автодорогах міста працювали 20 одиниць спецтехніки: комбіновані дорожні машини, трактори, грейдери.

Сьогодні директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради Олег Максименко провів об’їзд з метою перевірки якості прибирання снігу.

Першочергову увагу комунальники приділяли розчищенню центральних вулиць, по яких рухається громадський транспорт, згодом перейшли до решти проїздів.

Прибираються і двори міста, сквери та тротуари. Здійснюється також посипання обмерзлих доріг: використано 1150 тонн піщано-сольової суміші (загалом на рік її заготовлено 15 тисяч тонн).

Два грейдери розчищали від заметів вулиці Дорожню, Січеславський шлях та дорогу на селище Світле. Для розчищення тротуарів і дворів було задіяно 9 тракторів, на території скверів міста працювали 3 машини КДМ та 7 навантажувачів.

Якщо несприятливі погодні умови поновляться – бригади і спецтехніка готові до миттєвого реагування, – зазначає директор департаменту.

Останнє редагування Вівторок, 11 лютого 2020 16:47

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.