31°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 33%

Вітер: 13 km/h

USD 27.89   EUR 33.04
Новини 24

Кам’янське з робочим візитом відвідав консул Німеччини

До Кам’янського з робочим візитом прибув генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина Вольфганг Мьосінгер. Метою заходу стала участь в українсько-німецькій конференції «Кліматична адаптація на національному, регіональному та місцевому рівнях: виклики і перспективи».

Конференція проходила у декілька етапів. Перший – у місті Дніпрі, де відбулася зустріч з українськими та зарубіжними фахівцями. Другий етап – у Кам’янському – розпочався з наради у приміщенні міської ради. Обговорювали плани заходів стосовно адаптації міста до нових кліматичних умов. Як наголосив заступник начальника управління екології та природних ресурсів міської ради Володимир Кремінь, така програма буде єдиною в Україні.

Проект, який розроблявся громадською організацією «Голос Природи», підтримали депутати міської ради, представники виконавчих органів і державних служб.

Учасники конференції оглянули центральний парк культури та відпочинку, будівництво полігону для твердих побутових відходів та відвідали лівобережну частину міста.

Чистота повітря у місті – фактор, на який необхідно звернути особливу увагу, наголосив Вольфганг Мьосінгер.

«Забруднення повітря промисловістю в Німеччині регулюється набагато серйозніше. Разом з українським урядом ми співпрацюємо в рамках домовленості про Асоціацію України з Євросоюзом над тим, щоб ввести стандарт С1: по-перше, на юридичному рівні, а потім уже реалізувати його в життя», – зазначив консул.

Учасники заходу обговорювали труднощі, які перешкоджають реалізації стратегій і програм зі зменшення обсягів викидів парникових газів. А ще – вносили пропозиції, аби План заходів щодо адаптації міста до зміни клімату було ухвалено на сесії міської ради вже цього літа. 

Останнє редагування Понеділок, 10 червня 2019 16:07

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.