1°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 65%

Вітер: 21 km/h

USD 27.93   EUR 33.43
Новини 24

Кам’янське змагатиметься за звання Молодіжної столиці України

Національний конкурс «Молодіжна столиця України» започаткований Міністерством молоді та спорту України, Українським інститутом міжнародної політики та Національною молодіжною радою України.

Починаючи з середини грудня, Молодіжна рада Кам’янського спільно з громадськими організаціями «Івент Простір» та «Молодіжна організація починаючих лідерів» розпочали роботу щодо заповнення заявки.

Як повідомили в управлінні молоді та спорту міської ради, 15 січня відбулась робоча зустріч, за результатами якої сформовано підсумкову заявку з урахуванням усіх побажань молоді та міської влади. Вже наприкінці січня заявку буде відправлено на конкурс.

«Ми сподіваємось, що Кам’янське буде одним із кандидатів на перемогу у конкурсі, тому що, не зважаючи на карантинні обмеження, наша молодь дуже активно і креативно провела 2020 рік», – зазначив начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк.

Конкурс проводиться щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання і розвитку молоді. Його основна мета – активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді у містах України, забезпечення вищого рівня відповідальності молодих людей за якість життя у містах, поширення кращих практик молодіжної роботи, обмін досвідом та залучення молоді до усіх сфер життя на місцевому і регіональному рівнях.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.