3°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 97%

Вітер: 13 km/h

USD 28.58   EUR 33.93
Новини 24

Кам’янські депутати провели останню сесію чинного скликання

28 жовтня відбулася, найімовірніше, остання, 47-ма сесія Кам’янської міської ради чинного VII скликання. Обранці громади вирішували нагальні питання життєдіяльності міста. До порядку денного увійшли 26 основних та ряд додаткових питань.

На сесії, зокрема, внесено зміни до низки міських програм та відомостей комунальних підприємств. Чимало питань стосувалися земельних відносин та комунального майна.

Підтримано рішення про створення комунального закладу «Малий груповий будинок «Щасливе майбутнє» для проживання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та їх соціальної адаптації в умовах, наближених до сімейних.

Депутати погодили інвестиційну програми комунального підприємства «Центральні тепломережі» на 2020–2021 роки.

Було приділено увагу й освітній галузі. Депутати ухвалили рішення про створення Центру професійного розвитку педагогічних працівників, затвердили положення про конкурс на посаду директора та педагогічних працівників установи.

Також на сесії затверджено Програму розвитку та діяльності комунальної установи «Центр молодіжних ініціатив» на 2021–2022 роки.

Крім того, депутати взяли до відома інформацію про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Дніпродзержинської місцевої прокуратури упродовж І півріччя 2020 року.

На сесії підтримали рішення про створення комунального підприємства Кам’янської міської ради «Міська аптека» та затвердили Комплексну програму «Розвиток комунальної аптечної мережі міста Кам’янське» на 2020–2022 роки.

Як зазначив секретар міської ради Олександр Залевський, рішення про створення мережі комунальних аптек має соціальний характер: мешканці матимуть змогу купити ліки не з націнкою 30 чи 50 відсотків, а з меншою, як запевняє управління охорони здоров’я. Аптеки будуть розміщені у всіх лікарнях, поліклініках Кам’янського і, можливо, по місту.

Підтримані депутатські запити стосувалися збільшення фінансової підтримки учасників АТО/ООС, а найрезонансніший запит – діяльності в місті підприємства «Рокобан».

«Був ухвалений спільний запит депутатів по «Рокобану». Згідно з ним, департамент комунальної власності спільно з юридичним відділом, депутатським корпусом буде зобов’язаний підготувати проєкт із розірвання пункту рішення, яким передається в оренду земельна ділянка, зараз використовувана підприємством «Рокобан», – наголосив секретар міської ради, підсумовуючи пленарне засідання.

Як зазначив Олександр Залевський, нинішня рада працюватиме ще зо два тижні, доки не розпочнуть роботу новообрані депутати. На завершення сесії обранці громади разом з міським головою Андрієм Білоусовим зробили спільне фото на згадку.

Останнє редагування Середа, 28 жовтня 2020 14:30

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.