13°C

Кам’янське

Зливи

Вологість: 96%

Вітер: 26 km/h

USD 28.48   EUR 33.38
Новини 24

Кам’янські каратисти підвищують рівень майстерності

У місті Дніпрі пройшла річна навчально-тренувальна школа «Кіокушин-кан-стандарт» під керівництвом офіційного представника міжнародної організації кіокушин-кан карате бранч-чіфа Андрія Щиголєва. У зборах тренувального табору взяли участь бійці з Дніпропетровської, Миколаївської, Київської та Закарпатської областей.

Навчально-тренувальна школа проводилася для підвищення спортивного та організаційного рівня тренерського складу і старших вихованців. Екзаменаційні тести традиційно проводилися вночі на лісовій галявині при світлі двометрового багаття.

Кандидати на чорні пояси обов’язково повинні були продемонструвати високий рівень персональної фізичної підготовки, а також знання й уміння як в основних розділах карате (ката, класична і бойова техніка), так і в факультативних (робота з жердиною та іншими видами зброї).

За результатами зборів тренувального табору Артем Хмелінський, вихованець тренерів Кам’янської федерації кіокушин-кан карате Сергія Радивілова і Євгена Колішевського, успішно склав іспит на чорний пояс перший дан. А тренери Олександр Вестя, Руслан і Олександр Наконечні отримали посвідчення другого дану.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.