Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

Кам’янські ліцеїсти отримали сучасний STEM-кабінет

За сприяння міської влади Кам’янського та особисто міського голови Андрія Білоусова учні навчально-виховного об’єднання – ліцею нових інформаційних технологій отримали новий STEM-кабінет. Про це повідомили у навчальному закладі.

Інформаційне суспільство виявляє потребу в досвідчених фахівцях у галузі ІКТ, робототехніки, нанотехнологій, тому запорукою успішного майбутнього молоді є якісне навчання технічним дисциплінам – математиці, фізиці, інженерії, програмуванню.

НВО-ліцей НІТ впроваджує STEM-навчання. Цим терміном (Science, Technology, Engineering and Mathematics)  традиційно окреслюють підхід до освітнього процесу, за яким основою набуття знань є проста та доступна візуалізація наукових явищ. Це дає змогу легко охопити і здобути знання на основі практики та глибокого розуміння процесів.

Головна мета STEM-освіти – це реалізація державної політики з урахуванням вимог Закону України «Про освіту» задля посилення розвитку науково-технічного напряму на всіх освітніх рівнях; створення науково-методичної бази для підвищення творчого потенціалу молоді. 

Ліцей отримав новий  STEM-кабінет із найсучаснішим інформаційним та фізичним обладнанням. Тут є цифрові обчислювальні лабораторії, інтерактивні комплекси, комплекти для робототехніки, 3D-принтер та багато іншого цікавого й корисного устаткування, завдяки якому ліцеїсти зможуть розвивати дослідницькі здібності та компетентність у природничих науках і технологіях.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.