Вітер: 18 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

Традиційний шаховий турнір «Снігова королева» відбувся в Кам’янському

У двадцять перший раз в Кам’янському відбувся дитячий шаховий турнір «Снігова королева». Змагання серед юнаків та дівчат, організовані міським центром «Спорт для всіх» спільно з відділенням шахів ДЮСШ №3, проходили 29-31 січня на спортивній базі ДЮСШ №1.

На церемонії відкриття «Снігової королеви» директор центру «Спорт для всіх» Світлана Наволочко побажала юним спортсменам цікавої гри та яскравих перемог. Професійне суддівство забезпечив один із провідних тренерів міста, голова Федерації шахів Кам’янського Дмитро Задорожній.

Турнір, у якому взяли участь 43 шахісти, пройшов за швейцарською системою. Після триденного марафону переможці та призери отримали медалі, дипломи, грамоти та подарунки від організаторів. За підсумками змагань загальнокомандну перемогу вибороли шахісти ліцею НІТ, друге місце посіла СШ №44, третє – СШ №25. В особистій першості кращими стали Олександр Стрельник і Марина Візир.