10°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 39%

Вітер: 14 km/h

USD 28.08   EUR 33.38
Новини 24

Кам’янські педагоги співпрацюють з ювенальною превенцією

В умовах існуючої соціально-економічної кризи, загострення соціального напруження через пандемію діти потребують більшої уваги з боку дорослих. Останнім часом особливо гостро постали проблеми дитячої бездоглядності та бродяжництва, скоєння правопорушень та самоушкоджень, булінгу та кібербулінгу.

Тому дуже важливо, аби школа, батьки, інспектори ювенальної превенції, працівники служб у справах дітей об’єднали зусилля у попередженні негативних явищ у дитячому середовищі, наголошують у департаменті з гуманітарних питань міської ради.

Для цього в місті на 2021 рік розроблено план спільних дій з Кам’янським районним управлінням поліції щодо недопущення протиправної поведінки та збереження життя і здоров’я дітей. Зокрема, передбачено зустрічі інспекторів ювенальної превенції з учнями шкіл.

Такі профілактичні зустрічі вже відбулися у 12 школах. Найзапитуванішими теми для бесіди – булінг, безпека дітей в Інтернеті та запобігання негативному впливу соціальних мереж, вживанню психотропних та наркотичних речовин, дотримання правил поведінки.

Днями учні гімназії №17 зустрілися з інспекторами відділення поліції №2 Кам’янського районного управління поліції. Йшлося про види правопорушень, які часто трапляються в шкільному середовищі та надворі, правила безпечної поведінки в Інтернеті, проблему суїциду серед неповнолітніх. Особливу увагу приділили темі булінгу в сучасному суспільстві.

Зустріч пройшла у формі діалогу, учні дізналися корисну інформацію та погодилися з тим, що безпека кожного залежить від них самих.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.