17°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 56%

Вітер: 18 km/h

USD 28.48   EUR 33.38
Новини 24

Кам’янські підприємці можуть отримати «карантинну» допомогу на дітей

22 липня прийнято постанову Кабінету Міністрів України №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19», спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Про це повідомили в департаменті соціальної політики міської ради.

Відповідно до зазначеної постанови, з 01.09.2020 буде завершено програму щодо виплати допомоги на дітей згідно Порядку виплати допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми».

Враховуючи це, заяви про призначення допомоги на дітей, які будуть надходити після 31.08.2020, не прийматимуться для опрацювання.

Фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку та не встигли звернутись за державною допомогою, можуть до 31.08.2020 подати відповідні заяви до управлінь соціального захисту населення департаменту соціальної політики міської ради за адресами:

-  Дніпровське управління соціального захисту населення, просп. Перемоги, 45, ел. адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

-  Заводське управління соціального захисту населення, просп. Свободи, 2/1, ел. адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

-  Південне управління соціального захисту населення, вул. Затишна, 3, ел. адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.