Вітер: 14 km/h

USD 28.08   EUR 33.38
Новини 24

Кам’янські плавці вибороли численні нагороди чемпіонату України

19–20 березня у Харкові відбувся чемпіонат України з плавання серед юнаків, у якому взяли участь 9 спортсменів із Кам’янського. Про це повідомили в міській раді.

Вихованці позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Промінь» гідно представили місто і область та показали чудові результати.

12-річна майстер спорту України Тетяна Афанасьєва (тренери – чемпіон світу Дмитро Краєвський, Інна Краєвська, Людмила Литвиненко) виборола 4 «золота» з 4 можливих дистанцій на цьому турнірі у індивідуальному заліку. У перший день турніру Тетяна була першою на дистанціях 200 метрів брасом та 800 метрів кролем. Другого дня спортсменка на дистанції 400 метрів комплексом показала кращий результат за очками FINA серед дівчат та хлопців та завоювала третє «золото». Тетяна здолала дистанцию за 4:57.10, покращивши свій особистий рекорд на короткій воді на 4.08 секунди. Через 20 хвилин дівчина здобула своє четверте «золото» на дистанції 200 метрів батерфляєм. Крім того, Тетяна Афанасьєва завоювала «бронзу» в складі збірної області у комбінованій жіночій естафеті.

Ще один кам’янчанин, кандидат у майстри спорту України Микола Котенко (тренери Андрій та Наталія Сидорченко) виборов два «золота» і «бронзу» в індивідуальному заліку, а також став рекордсменом України у естафетному плаванні.

Гарний результат показав і вихованець цих же тренерів Володимир Шакула – «срібло» та «бронза» у індивідуальному заліку.

Інші кам’янські плавці змогли покращити особисті рекорди і склали гідну конкуренцію спортсменам з інших міст.

Останнє редагування Понеділок, 22 березня 2021 15:56