8°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 80%

Вітер: 9 km/h

USD 28.28   EUR 33.48
Новини 24

Кам’янські рятувальники взяли участь у Дні цивільного захисту в музичному коледжі

Аби навчити юне покоління діяти зібрано та рішуче в разі надзвичайних ситуацій, співробітники музичного коледжу організували День цивільного захисту та пожежної безпеки з практичним відпрацюванням евакуації студентів і працівників.

Для проведення заходу запросили рятувальників 8-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

За легендою, у приміщенні коледжу виникла пожежа. Після сигналу «Тривога!» студенти та працівники покинули будівлю та зібрались на прилеглому майданчику.

За підсумками переклички стало відомо, що всередині навчального закладу перебувають 4 студенти.

На місці події працювала рятувальна група, до якої входять ланки розвідки, пожежогасіння, рятувальників та ланка надання першої медичної допомоги. Усі вони відпрацювали алгоритм дій у разі надзвичайної ситуації.

На подвір’ї було розпалено багаття. Присутнім показали, як правильно користуватися вогнегасником. Потім пожежно-рятувальний підрозділ продемонстрував бойове розгортання, елементи й техніку гасіння пожеж. Присутні захоплено спостерігали за діями співробітників Служби порятунку.

Також співробітники ДСНС провели для педагогів і працівників навчального закладу лекцію з питань безпечної життєдіяльності.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.