20°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 90%

Вітер: 20 km/h

USD 27.23   EUR 30.63
Новини 24

Кам’янські рятувальники закликали батьків стежити за дітьми

17 червня фахівці з попередження надзвичайних ситуацій Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичну роботу з батьками та підростаючим поколінням, які відвідували парк культури та відпочинку Кам’янського.

Співробітники ДСНС загострили увагу дорослих на питаннях запобігання дитячому травматизму та виникненню пожеж через дитячі пустощі з вогнем.

Рятувальники нагадали присутнім про основні причини та наслідки пожеж, звернули увагу на необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час прогулянок до лісу й на водних об’єктах.

Також надзвичайники закликали дорослих пильнувати малечу, адже небезпека переслідує на кожному кроці:

«Звертаємося з проханням ретельно дбати про безпеку дітей! Тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь. Виховуйте у них навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газовими та побутовими приладами. Обов’язково розкажіть дітям, що в разі виникнення пожежі необхідно терміново повідомити дорослим та зателефонувати до Служби порятунку «101»

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.