22°C

Кам’янське

Мінлива Грози

Вологість: 67%

Вітер: 15 km/h

USD 27.83   EUR 32.73
Новини 24

Кам’янські рятувальники змагалися в конкурсі художньої самодіяльності

18 лютого у приміщенні Центру позашкільної роботи відбувся 2-й етап традиційного конкурсу художньої самодіяльності серед пожежно-рятувальних підрозділів Кам’янської оперативної зони. Цьогорічний огляд-конкурс проходив під гаслом «Моя Україна – єдина країна».

Такі конкурси проводяться не лише для популяризації професії. Це можливість рятувальникам показати свої таланти. Конкурс проходить у кілька етапів, фінальний з яких – всеукраїнський.

«Перший етап конкурсу проводився безпосередньо у підрозділах, де ми виявляли наші таланти. Сьогодні проводимо другий етап, далі буде обласний», – розповів начальник Кам’янського міського управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Володимир Ярема.

Конкурси доводять чималий творчий потенціал співробітників пожежно-рятувальної служби, зазначив фахівець відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Валентин Тарадайко.

Надзвичайники – це люди справи, у яких не завжди є час на неформальне спілкування. Тож такі заходи – це більше, аніж шоу талантів. Це ще одна нагода провести час із родинами, зокрема з дітьми.

Журі цього дня оцінювали близько двадцяти номерів художньої самодіяльності. За результатами до наступного етапу проходять Софія Вишневецька з Вільногірська, яка представляла 52-гу пожежну частину,  та представники Кам’янського – Ірина Златоустова і Олександр Гулий з 8-ї та 9-ї пожежно-рятувальних частин відповідно.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.