1°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 53%

Вітер: 9 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Кам’янські ветерани опановують комп’ютерну грамотність

Днями на базі ліцею нових інформаційних технологій Кам’янського пройшло відкриття та перше заняття громадського «Університету третього покоління». Цей захід став реалізацією спільного проекту учнівського самоврядування ліцею та Дніпровської районної організації ветеранів.

Головне завдання такого університету – навчити літніх людей комп’ютерній грамотності, умінню користуватися персональним комп’ютером і смартфоном.

Першими слухачами університету стали 14 ветеранів-активістів Дніпровської районної організації ветеранів. Найстаршому з них – 82 роки. Вони уважно і зацікавлено слухали лекції викладачів, під час спілкування «засипали» їх різними запитаннями.

Перший майстер-клас з використання інформаційних технологій провели в якості лекторів найбільш підготовлені учні ліцею під керівництвом учителя інформатики Юлії Теглєвої. Основними темами заняття були «Пошукові системи», «Пошук інформації в Інтернеті», «Соціальні мережі».

Також присутніх цікавило, як навчитися користуватися банківськими он-лайн послугами, сплачувати комунальні платежі та, не виходячи з дому, отримувати пенсію тощо. Деяким кураторам ветерани дали «домашні завдання» з питань програмного забезпечення персональних комп’ютерів та безпеки роботи в соціальних мережах.

Учителі та учні ліцею були приємно вражені тим, що люди похилого віку так жваво переймаються новітніми інформаційними технологіями, мають велике бажання навчатися і роблять це із задоволенням.

Усі присутні були задоволені атмосферою заняття. Вони розуміють, що завдяки «Університету третього покоління», життя з виходом на пенсію тільки починається.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.