12°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 84%

Вітер: 5 km/h

USD 26.93   EUR 30.08
Новини 24

Кам’янські юннати достойно представили Дніпропетровщину на всеукраїнському зборі

У Запорізькій області пройшов VIII Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних ботаніків. Протягом трьох днів, із 28 по 30 травня, юннати з 16 областей України змагалися у своїй майстерності. Про це повідомили в департаменті з гуманітарних питань Кам’янської міської ради.

У програму збору команд юних ботаніків входили: звіт-презентація про дослідницьку діяльність, яка проводилась під час експедицій на території регіону команди-учасника; звіт-презентація про виконання завдань ботанічного практикуму на території Національного заповідника «Хортиця»; фотовиставка за темою «Флористична цінність рослин-ендеміків місцевих пам’яток природи та об’єктів природно-заповідного фонду області».

Під час заходу юннати проживали на території біостанції-профілакторію Запорізького національного університету на Хортиці, ботанічний практикум проходив на самому острові. Захист робіт відбувався в аудиторіях університету.

Дніпропетровську область на зборі представляли вихованці Дитячого екологічного центру Кам’янського. За результатами змагань команда області посіла ІІ місце в конкурсі-презентації виконання завдань ботанічного практикуму на території Національного заповідника «Хортиця», ІІ місце в конкурсі-презентації досвіду дослідницької діяльності на території свого регіону та ІІІ місце у фотовиставці.

Юннатам дуже сподобалась культурно-розважальна програма, яку підготував Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді: екскурсія по Запоріжжю, відвідування муніципального театру-лабораторії «Vie», історико-культурного комплексу «Запорозька Січ», виступ запорозьких козаків тощо.

Усі учасники зльоту нагороджені грамотами Національного еколого-натуралістичного Центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та отримали сувеніри і подарунки.

Останнє редагування Четвер, 06 червня 2019 10:11

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.