19°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 57%

Вітер: 10 km/h

USD 27.14   EUR 29.93
Новини 24

Медичним підприємствам Кам’янського роз’яснили Закон про запобігання корупції

Відділ запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами Кам’янської міської ради провів нараду щодо дотримання Закону України «Про запобігання корупції» з представниками 11 новостворених медичних підприємств міста. Участь у нараді взяла заступник міського голови Світлана Колісніченко.

Рішенням сесії міської ради медичні заклади Кам’янського, які раніше підпорядковувались Дніпропетровській обласній раді, були реорганізовані, а на їхній базі створені комунальні некомерційні підприємства Кам’янської міської ради. Світлана Колісніченко зазначила, що згідно із перереєстрацією підприємств виникла потреба у необхідності перевірки в організації роботи у сфері запобігання корупції. Адже чинним законодавством передбачена кримінальна, адміністративна, цивільно-правова та дисциплінарна відповідальність за недотримання основних вимог закону.

«Звертаю увагу, що 18 жовтня поточного року відбулися зміни до Закону України «Про запобігання корупції», які є обов’язковими до виконання юридичними особами публічного права, якими ви є на теперішній час. Ці зміни в законодавстві радикальні, тож я прошу всіх співпрацювати із відділом запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами міської ради. Якщо у вас виникають певні питання, обов’язково консультуйтеся і відпрацьовуйте їх із фахівцями відділу. Адже покарання за недотримання закону для посадовців дуже суворі», – сказала заступник міського голови.

Начальник відділу Ігор Лушпай та головний спеціаліст – юрисконсульт Дар’я Каузова провели детальну роз’яснювальну роботу, надали практичну допомогу і нагадали про основні вимоги закону.

Останнє редагування П'ятниця, 15 листопада 2019 09:37

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.