21°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 55%

Вітер: 9 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

Кам’янський басейн «МіКомп» святкує 50-річчя

Півстоліття тому, 12 березня 1969 року, в Дніпродзержинську відкрився 50-метровий, олімпійського класу басейн спорткомплексу «Прометей» Придніпровського хімічного заводу. Нині це – басейн «МіКомп».

З нагоди ювілею в приміщенні басейну відбулися масштабні урочистості. В них взяли участь засновник компанії «МіКомп» Олег Мороз, народний депутат України Сергій Тарута, спортсмени та всі охочі мешканці міста.

Із відкриттям у місті цілорічно діючого басейну сотні дітей із радістю записались у секції плавання. Саме з цього моменту бере свій початок славна історія водних видів спорту в Дніпродзержинську-Кам’янському. Басейн дав путівку в життя багатьом яскравим спортсменам, які прославили свій клуб, місто та країну. Це понад 50 майстрів спорту Радянського Союзу та України.

Серед чемпіонів світу з плавання – наш земляк Дмитро Краєвський, який сьогодні є президентом Федерації плавання Кам’янського.

До ювілею спортивного закладу було приурочено турнір із плавання на кубок «МіКомп». Перед початком змагань пройшов незвичний заплив, у якому взяли участь Сергій Тарута, Олег Мороз, Дмитро Краєвський та відомі спортсмени.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.