14°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 29%

Вітер: 12 km/h

USD 27.43   EUR 29.63
Новини 24

Кам’янський досвід створення реабілітаційного центру презентували в Києві

17 грудня в Києві Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України провело «круглий стіл» спільно з експертами Світового банку. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку міської ради.

Захід було присвячено впровадженню субпроєктів у рамках Гранту «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проєкт з відновлення та розбудови спроможностей», який Україна отримала в якості фінансової допомоги від Світового банку.

На засіданні круглого столу місцеві робочі групи презентували субпроєкти та проміжні результати їх втілення, обговорили особливості реалізації та корегування планів впровадження.

До 10 пілотних, відібраних на реалізацію, увійшов субпроєкт міста Кам’янське «Створення центру медичної реабілітації учасників бойових дій, зокрема, учасників АТО та інших пільгових груп на базі комунального закладу «Кам’янська міська лікарня №5» ДОР».

Головний лікар закладу Віталій Савін розповів про хід та результати реалізації субпроєкту – створення реабілітаційного центру, який включає реабілітаційне і фізіотерапевтичне відділення, відділення лікувальної фізкультури та відділ психологічної реабілітації. Це дає змогу щорічно проходити реабілітацію 700–800 учасникам АТО та ветеранам інших категорій Кам’янського та прилеглих територій Дніпропетровської області.

Представник громадської організації «Патріот-2015» Андрій Козачок висловив вдячність Міністерству з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України і представникам Світового банку за підтримку учасників АТО та можливість отримувати якісну медичну і психологічну допомогу в створеному реабілітаційному центрі.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.