15°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 42%

Вітер: 19 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

Кам’янській ДЮСШ №4 присвоєно першу категорію

16 грудня у комунальному закладі «Дитячо-юнацька спортивна школа №4» Камянської міської ради підвели підсумки роботи закладу та урочисто вручили свідоцтво про присвоєння І категорії. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту міської ради.

На урочистому заході були присутні начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк, директор ДЮСШ №4 Олександр Кірпа, старші тренери, викладачі відділень та молоді фахівці з видів спорту.

Перша категорія, присвоєна спортивній школі наказом управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації, надається на чотирирічний строк за результатами роботи закладу за останні три роки.

Заклад є центром координації 7 олімпійських та неолімпійських видів спорту, таких, як велосипедний спорт, художня гімнастика, дзюдо, естетична групова гімнастика, спортивна акробатика, стрибки на акробатичній доріжці, тхеквондо ВТФ. Щорічно в закладі займається близько 890 учнів з різних районів міста.

За останні роки майже в усіх відділеннях з видів спорту здійснювалася підготовка спортсменів на початковому, базовому та спеціалізованому рівнях навчання. Це дозволило дотримуватися етапності підготовки спортсменів та отримати результативні показники роботи закладу.

За останні три роки школа підготувала близько 54 спортсменів, що увійшли до складу збірних команд України з різних видів спорту (основний, кандидати і резерв). 7 спортсменів виконали норму Майстра спорту України.

Щороку школа готує близько 70 спортсменів І розряду і Кандидатів у Майстри спорту України та 300 спортсменів юнацьких розрядів.

За період із 2018 по 2020 рік 13 тренерів-викладачів підвищили свій кваліфікаційний рівень та отримали першу і вищу категорії. Щорічно близько 10 спортсменів отримують стипендію міського голови за результатами участі у змаганнях національного та міжнародного рівнів.

Із привітальним словом виступив начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк.

«Дитячо-юнацька спортивна школа №4 є одним із лідерів у формуванні спортивного резерву міста та області. Міська влада націлена на підтримку та  розвиток спорту у місті і спортивних шкіл зокрема. Бажаємо колективу школи нових перемог та звершень» – сказав Едуард Коряк.

Після цього начальник управління передав директору ДЮСШ №4 Олександру Кірпі свідоцтво управління молоді і спорту Дніпропетровської держадміністрації про одержання І категорії. За високу професійну майстерність, популяризацію здорового способу життя та якісну підготовку спортсменів Едуард Коряк нагородив грамотами управління молоді та спорту міської ради шістьох молодих фахівців, тренерів-викладачів Ельвіру Вязову, Дениса Горбача, Аліну Крістєву, Катерину Міщенко, Юлію Жукову та Анастасію Василенко. 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.