25°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 60%

Вітер: 9 km/h

USD 27.23   EUR 30.63
Новини 24

Кам’янський фестиваль «Класика сьогодні» отримав Європейський знак якості

Приємна новина надійшла до Театру імені Лесі Українки: Міжнародний театральний фестиваль «Класика сьогодні», що вже став невід’ємною частиною культурного життя міста та всієї України, отримав Європейський знак якості для видатних фестивалів – «EFFE Label».

Про це повідомила керівник літературно-драматургічної частини театру, координатор фестивалю Ірина Федорова.

Відзнака надається міжнародними експертами Європейської асоціації фестивалів (EFA) тим мистецьким подіям, що відповідають десяти особливим стандартам якості.

Після проведення 11-го фестивалю в травні цього року оргкомітет «Класики сьогодні»  надіслав до EFA заявку на отримання «EFFE Label». Перевірка фахівців була довгою і ретельною,  але тим приємніше було отримати позитивну відповідь і вітальний лист від генерального секретаря Європейської асоціації фестивалів Катрін Девентер.

Тепер організатори «Класики сьогодні» увійшли до  дружної  спільноти  EFFE (Європа для Фестивалів – Фестивалі для Європи). Це значно розширить можливості просування саме нашого фестивального бренду. Адже «Класика сьогодні» буде включена до всіх інформаційних бюлетенів  міжнародної рекламної кампанії, стане частиною європейської мистецької, культурної та соціальної реальності. Представники фестивалю будуть безкоштовно брати участь у заходах EFA, наприклад, таких, як щорічний саміт мистецьких фестивалів в одному з європейських міст.

Зокрема, представники «Класики сьогодні» вже запрошені до участі у саміті, який відбудеться в квітні 2020 року в Ірландії, в місті Голуей. Спілкування, нові знайомства, плідна співпраця сприятимуть тому, що наш унікальний фестиваль стане ще більш представницьким, розширить коло країн-учасниць, проходитиме на ще вищому художньому і організаційному рівні, прославляючи тим самим рідне Кам’янське.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.