12°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 80%

Вітер: 18 km/h

USD 26.88   EUR 30.18
Новини 24

Кам’янський фестиваль «Студентська весна» відкриває нові таланти

25 квітня в Кам’янському на базі Центру позашкільної роботи і дитячої творчості ім. О.Кошового відбувся гала-концерт традиційного фестивалю «Студентська весна». Після двох відбіркових турів до фіналу вийшли 25 учасників – студенти восьми вищих навчальних закладів міста. Заохотити молодь і висловити підтримку конкурсантам прийшли міський голова Андрій Білоусов і його профільний заступник Костянтин Саусь.

«З кожним роком інтерес до фестивалю художньої самодіяльності «Студентська весна» підвищується. Щорічно зростає кількість студентів, які беруть в ньому участь. Залишайтеся такими ж активними, ніколи не відступайте від наміченого шляху і впевнено йти до своєї мети», – сказав міський голова.

У якості подарунків за активність, творчість і ентузіазм Андрій Білоусов вручив планшети представникам студентських парламентів.

Виступи конкурсантів перетворились у великий святковий концерт. Творчі номери були не тільки вокальними і танцювальними. Студенти читали твори українських поетів, вперше був представлений цирковий номер, а також виступ у стилі бітбокс. Оцінювали учасників почесні члени журі – викладачі вокалу, хореографії та інших творчих напрямів.

Переможців визначили в п’яти номінаціях:

«Циркове мистецтво» – Максим Залуцький (медичний коледж);

«Декоративно-прикладне мистецтво» – Ірина Кравець (музичний коледж);

«Літературна творчість» – Катерина Шевельова (ДДТУ);

«Хореографічне мистецтво» – танцювальний колектив коледжу фізичного виховання;

«Вокальне мистецтво» – Кирило Муштей (коледж фізичного виховання).

Усіх переможців чекали заохочувальні призи та цінні подарунки.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.